Rezervace

E-mail: lilibio@seznam.cz
Telefon: +420 770 653 134

               +420 775 909 679

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 19:00
So - Ne: 10:00 - 19:00

TERAPIE DRAČÍM OHNĚM

5 důvodů pro užívání terapie dračím ohněm na ochranu zdraví a udržování krásy.

Terapie dračím ohněm pocházející z Hymalajské oblasti před tisíci lety je způsob péče o zdraví a o krásu a v poslední době je velmi populární. Ovšem informace o něm nejsou obecně známy a tak nemalý počet lidí nemá jasné formulované mínění při užití této metody.

Níže je uvedených 5 důvodů, na jejich základě byste ho měli užívat Terapii dračím ohněm na ochranu zdraví a udržování krásy.

Dle lékářských specialitů, Terapie dračím ohněm je již dávno metodou léčení nemoci a navíc je nyní aplikována jako metoda na zkrášlení. Pravidélně aplikací Terapie dračím ohněm pomáhá prodloužení života. Zde jsou uvedeny důkazy, které tyto užitečnosti dokazují.

1. Terapie dračím ohněm léčí a podporují léčení nemoci kostí a kloubů (bolest v kostech). Můžeme uvést několik nemocí kostí jako Zánět páteře, delegerace kloubů, zánět menbrány snachy, zánět kloubů v nížší míře, degenerace péteřní ploténky, bolest krku, bolest raména, bolest zád, bolest kloubů dolních končentin nebo bolest a znecítlivění nohy, pocit studené nohy..... Tyto nemoci se dají vyléčit nebo zmírnit pravidélně užíváním Terapie dračím ohněm díky tomu, že tato metoda užívá teplo na "vyhánění chladu" z lidského těla, vyhánění škodlivého chladu, vyhánění "jedovatého plynu" z těla.

2. Terapie dračím ohněm je užitečná pro ženy, zejména pro ty, které mají "chladnou dělohu". Pro ženy, které mají "chladnou dělohu", mívají bolest v podbřiše v době mající měsíčky nebo mají nemoc Ekzém s vytekanými nohami, tělo a končetiny bývají chladné, řídkou a bělejší krev, často se cítí "těžkost", pocit chladu v podbříše, těžko zjistitelný tep..., dá se říct, že jejich ledvinky jsou poškozeny tím "nadbytečným jedovatým plynem". Aplikací Terapie dračím ohněm pravidélně určitou dobu se dá opravit tento tělesní stav a tělo se postupně zlepšuje.

3. Terapie dračím ohněm má také pozitivní vliv pro muže. Ti, jejichž tělo se zeslábne a ztrácí "teplo" nebo jejichž sexuální schopnost se zeslábne a s tím další nemocné jevy jako bederní bolest, pocit "slabé a únavové nohy", točení hlavy nebo jev Titinus, chladné končentiny, pocit strachu chladu, pocit máloslaný na jazyku, těžko zjistitelný tep..., mají tzv. Syndrom Asténie (degenerace těla).

4. Terapie dračím ohněm pomáhá procesu uvolnění jedu zachycených v celém těle. Aplikací Terapie dračím ohněm u bodu DOC* se léčí nemoc krční páteře i zadní páteře, u bodu NHAM** pomáhá uvolnění jedovatého plynu zachycených v těle a léčí nemoci v oblasti břicha, nemoci vnitřních orgánů...Jedovaté plyny a jiné jedovaté odpady se uvolňují přírozenou cestou ven.

5. Užitečnosti této metody v oblasti zkrášlení. Terapie dračím ohněm pomáhá procesu snížení tuku i (tělní) váhy a viditelně zkrášluje kůži.

+ Snížení (míry) obezity: Tato metoda je v podstatě způsobem snížení obezity masážem s použitím olejů na snížení tělního tuku extrahovaných ze vzácných přírodních zdrojů. Vedle toho sámo to působení na "aktivní nervové body na těle" pomáhá podkožním tukovým tkání v procesu zkapalnění s tím mohou uvolněny přes ledvinky přírozenou cestou ven z těla a tak získáváte štíhlejší a zdravější postavu.

+ Zkrášlení kůže: Způsobem " silného tlačení a masáže na nervové body" se uvolní "cesty uvolnění přes tyto nervové body" a tím jedovaté odpady z těla se dostávají ven. Díky tomu se kůže stává světlější a "růžovější" přirozeně. Kombinace terapie dračím ohněm a masáže plus "silné tlačení a masáže na nervové body" zlepšuje tělní kůži!

Vysvětlení:

* a ** DOC a NHAM jsou jména (název) dvou bodů nervového systému na těle dle staré čínské medicíny.

Klasická masáž

Klasická masáž využívá dlaně a prsty, hmaty se opakují a střídají, uvolňuje se a regeneruje svalstvo, svalové spasmy. Způsobuje prokrvení svalového a vazivového aparátu. Dochází také ke zrychlení látkové výměny a odpadní látky jsou odváděny do lymfatického systému. Protože se jednotlivá svalová vlákna uvolňují, povolují spasmy, organismus regeneruje, únava mizí a nastupuje pocit lehkosti a volnosti. Pohybová aktivita i pravidelné masáže tak pomáhají tělu k dalším pohybovým aktivitám a ke zpomalení přeměny svaloviny na vazivo. 

Masáž lávovými kameny.

Masáž lávovými kameny je jedna z nejoblíbenějších masáží žen i mužů. Masáž lávovými kameny v délce 60 až 120 minut lze pořídit také jako dárek, formou dárkového poukazu. 

Bylinná masáž

  • Masáž je terapie tlakem. Zmírňuje bolest, stres, uvolňuje napětí, zlepšuje krevní oběh a detoxikuje organismus.

Nabízíme opravdový požitek pro všechny vaše smysly. Relaxační i zdravotní masáže od skutečných profesionálů.

Objednejte si termín masáže